Wojewoda Dolnośląski nałożył na Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Bogatyni oraz Wielospecjalistyczny Szpital – Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu obowiązek wprowadzenia zakazu odwiedzin pacjenta od dnia 4 marca 2020 roku. Treść decyzji poniżej:




